STIL SAHİBİ SABAHLAR İÇİN!

Stil sahibi, kimyasal içermeyen, çift kat camdan yapılmış ve 2’si bir arada ‘infüzyon’ filtresi içeren Fressko RISE, en sevdiğin meyve infüzyon kokteyllerini, kendine özel çay karışımını ya da kahveni yudumlamak için ideal. Sen işlerini yaparken, bırak Fressko senin için içeceğini demlesin.

[su_note note_color=”#fdfdc7″]Bu ürün kargoda hasar görmemesi için özel olarak paketlenmektedir. Buna rağmen size ulaşana kadar Chado güvencesi altındadır. Kargoda hasar görmesi durumunda yeni ürün gönderimi yapılır.[/su_note]

 

FRESSKO’NUN TAVSİYE EDİLEN KULLANIMI: Çay, kahve, arındırıcı su, smoothie ve detoks tarifleri, su ve meyve suları

Stil sahibi, kimyasal içermeyen, çift kat camdan yapılmış ve 2’si bir arada ‘infüzyon’ filtresi içeren Fressko RISE, en sevdiğin meyve infüzyon kokteyllerini, kendine özel çay karışımını ya da kahveni yudumlamak için ideal. Sen işlerini yaparken, bırak Fressko senin için içeceğini demlesin.

FRESSKO’NUN 2’Sİ BİR ARADA İNFÜZYON FİLTRESİNİN KULLANIMI:
MEYVELİ SU – Fressko’nun 2’si bir arada infüzyon filtresini çıkar ve filtrenin altındaki kısmı çevirerek diğer kısımdan ayır. İstediğin meyve, sebze ve otları şişeye koyduktan sonra, kısa olan infüzyon filtresini şişenin içine yerleştirip Fressko şişeni su ile doldur.
ÇAY – Fressko’nun 2’si bir arada infüzyon filtresi ile çayını ne kadar süre demlemek istediğine sen karar ver. Filtreyi çıkar ve filtreyi çevirerek iki kısma ayırıp, istediğin çay yapraklarını ya da çay poşetini koyduktan sonra filtreyi tekrar bir araya getir ve şişenin içine yerleştir. Bunları yaptıktan sonra tek yapman gereken Fressko şişeni kaynar su ile doldurup çayını demlenmeye bırakmak. Fressko şişeni aynı şekilde buzlu çay için de kullanabilirsin!
KAHVE – Fressko’nun 2’si bir arada infüzyon filtresini çıkart ve en sevdiğin kahveyi ekledikten sonra filtreyi tekrar yerleştir.

Bu ürün içeceğinin uzun süre sıcak ya da soğuk kalması için çift cam ile üretilmiştir. Vakumlu bambu şişe kapağı, içeceğinin hem istediğin ısıda kalmasını hem de dökülmeden kolayca taşımanı sağlar.

ÜRÜNÜN İÇERİĞİ:
1x Fressko RISE 300ml Şişe
1x Fressko 2’si bir arada filtre
1 x Hoşgeldin Notu

NOT: Kahve, çay, meyve ve su içeriğe dahil değildir.

DİKKAT: Kaynar su kullanırken lütfen dikkatli ol.

UYARI: Şişelerimizin en sağlam camdan yapılmasına rağmen kırılma riski vardır ve bu nedenle her zaman dikkatli kullanmanı öneririz.

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 10 x 10 x 22 cm

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“FRESSKO RISE ŞİŞE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

[su_slider source=”media: 107584,107585″ link=”lightbox” width=”400″ title=”no” pages=”no” mousewheel=”no”]

FRESSKO RISE ŞİŞE

İKİSİ BİR ARADA İNFÜZYON FİLTRESİ

300 ml

Favorilerime Ekle

160,00

Stokta yok

ÜCRETSİZ KARGO

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 7.40 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

Ek bilgi