Prana Vibes tütsü demetlerinde, pek çok kültürde tütsü olarak kullanılan bitkiler bir aradadır.
Demetinizde kullandığımız bitkilerin aromaterapik özellikleri kendinizi daha iyi hissetmenize ve yaşam alanlarınızın istenmeyen enerjilerden arınmasına yardımcı olur.
Yaktığınız anda bulunduğunuz yere bitkilerin huzur veren doğal kokusu ve enerjisi yayılır.
Şık kutusundaki Prana Vibes tütsü demeti dostlarınıza bereket, huzur ve sağlık dileklerinizi de ulaştıracak harika bir hediye seçeneğidir.
Tütsü İçeriği: Adaçayı, Lavanta, Okaliptus, Gül ve 3 Palo Santo çubuğu.
Tütsü demetleri yaklaşık 17 cm boyunda ve 5 cm kalınlığındadır. Aşağıya doğru hafif incelir ve elle sarıldıklarından şekilleri ufak farklılıklar gösterebilir.
Kullanılan bitkilerin renk tonları dönemsel olarak değişiklikler gösterebilir.
Dışına sarılan gül yapraklarının rengi değişiklik gösterebilir. Dönemsel olarak stoklarda bulunan renkte güllerle sarılarak, mümkün olan en özenli şekilde kutulanıp adresinize gönderilir.
Palo Santo Hakkında:
Palo Santo tütsüsü Güney Amerika’da 900 yıldan uzun bir zamandır kullanılan en kadim tütsü malzemelerinden birisidir. Ağacın içeriğinde bulunan bileşenler tütsü olarak kullandığımızda zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Şamanların pek çok tedavi ve seramonilerinde kullandıkları Palo Santo tütsüsü bedenimiz ve bulunduğumuz mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Yatıştırıcı, arındırıcı ve iyileştirici güçleri bizi yeniler, yaşam alanlarımızın enerjisini temizleyip canlandırır. Bedenimizin yerküre ile kurduğu bağ derinleşir. Kendine özgü muazzam kokusuyla da mekanlarda doğayı çağrıştıran ve huzur veren bir atmosfer yaratır.
Yetiştiği Ülke: Ekvador
Demet Kullanımı:
Demetinizi üzerindeki ipi çıkarmadan üst kısmından çakmakla hafifçe yakın. Tütmeye başladığında yayılan dumanı, bulunduğunuz mekandaki köşelerde, doğal taşlarda ve bedeninizde dolaştırın.
Demeti ısıya dayanıklı bir malzeme üzerine bırakıp kendi kendine sönmesini bekleyebilir ya da tüten kısmını bir tablaya bastırarak söndürebilirsiniz. (tablaya çok az tuz koymak demetinizin daha rahat sönmesine yardımcı olur)
Palo Santo çubukları demetinize ayrıca sarılmıştır. Çubukları demetle birlikte ya da ipinden ayırarak farklı zamanlarda kullanabilirsiniz.
Palo Santo Kullanımı:
Palo Santo’nuzu ucundan 30 sn. kadar yakıp oluşan minik alevi üfleyerek söndürün. Yayılan dumanı bedeninizde ve bulunduğunuz alanda gezdirin. Çubuğunuz 1 – 1,5 dakika süresince tüter ve sonra kendi kendine söner. Bu süre, kullanıldığı alandaki enerjiyi arındırıp, dengelemesi için yeterlidir. Aynı çubuğu her ihtiyaç duyduğunuzda aynı uçtan yakarak defalarca kullanabilirsiniz. Kullanım sonrasında tamamen söndüğünden emin olana kadar ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutun.
Kullanımını özellikle tavsiye ettiğimiz anlar:
· Meditasyon ve nefes çalışmaları
· Yoga seansları
· Konsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren anlar
· Yeni bir eve/ofise taşındığınızda
· Enerjinizi düşük, kendinizi keyifsiz ya da hasta hissettiğinizde
· Sabah güne başlamadan, gece ise yatmadan önceki eskiden arınma ve yeniye hazırlanma ritüellerinizde
· Niyet çalışmalarınızda
· Yeniay ve dolunay ritüellerinizde
· Gün boyu dinlenip yenilenmek adına verebildiğiniz tüm durup nefes alma anlarınızda huzur veren kokusu ve arındırma özelliği yüksek titreşimi ile Palo Santo ahşap tütsülerini denemenizi tavsiye ederiz.

Koku: Ağacın doğal reçinesinden gelen; narenciye, çam ve nane notalar taşıyan odunsu bir koku yayar.

Yorum yaparak hem kendiniz hem diğer ziyaretçilerimiz için fayda sağlayabilirsiniz.

Daha önce satın aldığınız ürünler ile ilgili fikirlerinizi paylaşarak, her yorum için 2 puan kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“Prana Vibes Palo Santo’lu Tütsü Demeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Prana Vibes Palo Santo’lu Tütsü Demeti

250,00

Stokta yok

Ürün stoğa eklendiğinde bana haber ver.

ÜCRETSİZ KARGO

250 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, ,

Ek bilgi