• Matcha'lı Sabun
  • Chado 319137

Matcha’lı sabunu, organik ve/veya analiz raporu alınmış saf ve kıymetli yağlarla hazırlıyoruz çünkü cildimize sürdüklerimizle ilgili, en az yediklerimiz kadar hassas olmamız gerektiğine inanıyoruz.

Hazırlarken kullandığımız uygun oran ve miktardaki sodyum hidroksit ise yağlarla reaksiyona girerek tamamen sabunlaşıyor.

El yapımı sabunlarımızı hazırlarken her bir hammaddeyi formülüne uygun oranlarda tek tek tartıyoruz. Sabunlaşıp kalıptan çıkarttıktan sonra da tek tek elimizle kesip kurutuyor ve paketliyoruz. O nedenle sabunlarımızın hiç biri diğerine benzemiyor. Gramajları da +- 10 gram değişiyor.

Matcha’lı sabunlarımızı el, yüz, vücut ve saç temizliğinde kullanabilirsiniz.

(Eğer saçlarınızı uzun zamandır şampuanla yıkadıysanız, sabuna alışması için ona biraz zaman vermelisiniz. İlk birkaç yıkamada sert olabilir ama ısrarla ve sabırla denemeye devam ederseniz, saçlarınızın yeniden yumuşak ve bu kez daha sağlıklı olduğunu fark edeceksiniz).

Sabunlarımızda; aşağıda “içeriğinde neler var” başlığında listelenen yağlar, balmumu, Chado Matcha ve sodyum hidroksit dışında hiç bir hammadde KULLANMADIK.

İçindekiler: Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı, Matcha, Gerçek Balmumu

 NASIL SAKLAMALI?

Sabununuzun daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, lütfen mümkünse ahşap ve oluklu bir sabunlukta muhafaza edin.

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“Matcha’lı Sabun” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Matcha’lı Sabun

Favorilerime Ekle

50,00

Stokta

ÜCRETSİZ KARGO

200 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 14.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , ,

Ek bilgi