Japonca’da aşkın iki şekilde söylenişi vardır; genel olarak sevgi anlamına gelen Ai ve karşı cinse veya belli birine duyulan aşkı temsil eden Koi…

“Yüzen Çiçekler” olarak da bilinen ve iyi şansı sembolize eden aynı isimli Koi Balığı harmanımıza ilham verdi, umarız size de iyi şans getirir..

İçindekiler: Mate çayı, ginseng, rooibos, kakao parçaları, gül yaprağı, karanfil

Hazırlama önerileri: 85 °C – 100 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 6-8 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

Net: 50 gr

3 yorum: KOI (LOVE BLEND)

  1. selen Şeyben (doğrulanmış kullanıcı)

    güzel içimi keyifli bir çay olmuş, teşekkürler.

  2. Ceri

    Aşk harmanım bugün geldi, kutusu muh-te-şem olmuş!

  3. Berrin

    Aylık abonelik olayını bugün bir kez daha sevdim! Çünkü mate çayını sevmeyen biri olarak normalde satın almayacağım bir çayı deneme fırsatım oldu ve gerçekten çok lezzetli bir harman olduğunu öğrenmiş oldum. Mate hariç diğer hepsi zaten sevdiğim tatlar ve matenin o karakteristik tadını ve kokusunu koruyarak ama diğer her bir tadı da ayrı ayrı kendini hissettirir biçimde öyle güzel dengelenmiş ki… hakikaten çok beğendim. Özellikle karanfil güçlü bir tada ve kokuya sahip olduğundan ‘buradayım’ diyor ve kendisini sevdiğim için bu çayı sevmemde etkin oldu. Muhakkak satın alacağım bir çay.

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

KOI (LOVE BLEND)

56,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 2 Puan
Puanların TL karşılığı: 2,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , , ,

Ek bilgi