Moringa çayı ‘Moringa Oleifera’ aynı zamanda ‘Davul Ağacı’ olarak da bilinen oldukça değerli bir ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilir. Bu ağacın anavatanı Hindistan’dır ancak Asya, Afrika ve Güney Amerika’ nın tropik ve subtropik bölgelerinde yaygın olarak yetişen, hızlı büyüyen, yaprak dökmeyen bir ağaç türüdür. Ağacın kök, kabuk, tohum, çiçek, meyve gibi tüm kısımları birer şifa kaynağı olduğundan bütün dünyada ‘mucize bitki‘ olarak ün salmıştır. Antik çağlarda Romalılar, Mısırlılar ve Rumlar tıbbi amaçlarla bir çok alanda bu bitkiyi kullanmışlardır.

Chado markası ile satılan Moringa çayı dünyada medikal değeri yüksek bilinen Kübamoringa ağacı tohumlarından, Muğla Dalaman bölgesinde yetiştirilen tamamen doğal, içinde katkı maddesi olmayan %100 saf bir üründür. Küba devrimci lideri Fidel Castro uzun ömrünü ve sağlığını düzenli olarak Küba moringası tüketmesine borçlu olduğunu sıklıkla belirtmiştir ve Moringa üreticiliğine çok önem vermiş ve bu konuda çiftçileri müthiş desteklemiştir.

İçindekiler: Moringa yaprağı
Hazırlama önerileri: Bir yemek kaşığı Moringa çayının üzerine 250 ml, 85-95 derecesu ekleyerek 5 – 6 dk demlenmeye bırakıldıktan sonra tüketilir. Ayrıca çay direkt olarak yemeklere, salata ve çorbaya da eklenerek tüketilebilir.

Net: 50 gr

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“MORINGA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

MORINGA

BİTKİSEL ÇAY. TÜRKİYE.

Bitki Çayı. (50 g)

Favorilerime Ekle

48,00

Stokta

ÜCRETSİZ KARGO

200 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 14.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , ,

Ek bilgi