Chado Pure Green

Pure Green, sadece yeşil çaylardan oluşan bir tadım/hediye setidir. İçinde, herbiri ortalama 10 gr (4 servis) çay bulunan 4 tüp içerir.

İçindekiler: Caramel Cream, Jasmine Pearls, Kukicha, Monsoon Rain

Green Tea Caramel Cream

Japonya’da yetişen özel Sencha cinsi yeşil çay yapraklarının, karamel aroması ile harmanlanması ile elde edilir. Kendinden gelen kremsi bir tada sahiptir. Hem sıcak hem de soğuk olarak hazırlayarak günün her saati içebileceğiniz bir yeşil çaydır.
İçindekiler: Yeşil çay, karamel aroması
Yeşil çay Hazırlama önerileri: 83 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1-2 çay kaşığı eklenerek yaklaşık 2 dakika demlenmesi önerilir. Daha yumuşak bir içim için belirtilen tarife göre demlenen çay 2. defa demlenip içilebilir.

Jasmine Pearls

Jasmine Pearls, Çin kökenli yeşil çay yapraklarını ve yasemin çiçeğini çok özel bir formda buluşturur.
Sadece özenle toplanan tomurcuk ve en üstteki iki taze yeşil çay yaprağının kullanıldığı bu çayda yapraklar yasemin çiçeği ile birlikte uzun süren bir işlemle tek tek elle sarılarak inci şekline getirilir. Bu sayede yasemin çiçeği özel aroma ve kokusunu uzun süre korur.
Rahatlık ve tazelik veren bir çaydır.
İçindekiler: Yeşil çay yaprağı ve yasemin çiçeği
Demleme önerileri: 77 ºC – 85 ºC sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 6-8 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2-3 defa demlenebilir.

Kukicha

Kukicha, çay yapraklarıyla birlikte çay bitkisinin gövdesi ve yaprak saplarının karıştırılarak kurutulduktan sonra kavrularak hazırlanan özel bir Japon çayıdır. Kukicha, diğer yeşil çaylara göre benzersiz bir lezzet ve aromaya sahiptir.
Kukicha, Twig Çayı veya Bocha olarak da bilinmektedir. Genellikle Sencha, Matcha veya Gyokuro çaylarının üretimi sırasında elde edilir.
En kaliteli Kukicha çayları Japonya’dan gelmektedir.
İçindekiler: Yeşil çay
İdeal hazırlama şartları: 85 °C – 95 °C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1 çay kaşığı Kukicha koyularak 3-5 dakika demlenmesi önerilir. (Aynı çay 2 defa demlenebilir.)

Monsoon Rain

Monsoon Rain, Japonya’da yetişen özel “Sencha” cinsi yeşil çay yapraklarını zencefil ve portakal parçaları ile bir arada sunan mükemmel bir harmandır.
Tazelik veren ve canlandırıcı bir etkisi vardır.
İçindekiler: Yeşil çay, portakal kabukları, zencefil, doğal aromalar
Hazırlama önerileri: 85 °C – 95 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 3-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

1 yorum: PURE GREEN

  1. umay.selin.m

    bana ‘yeşil çayı’ sevdiren marka.gerçek miss gibi yeşil çay içmek isteyenler mutlaka denemeli.bugüne kadar en iyi aktarlardan aldığım yeşilçay ile alakası yok.yumuşak içim nefis lezzet.en sevdiğim ise portakal parçacıklı yeşil çay oldu.şiddetle tavsiye ederim

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

PURE GREEN

89,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 4 Puan
Puanların TL karşılığı: 4,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , ,

Ek bilgi