• TURMERIC CHAI POŞET ÇAY
  • Chado 167167

Toprak ananın güzel armağanlarından biri olan Zerdeçalın, zencefil ve kakule gibi baharatlar ile harmanlanması ile elde edilen bu bitki çayına arkadan gelen gül ve hindistan cevizi tatları eşlik ediyor. Güzel hisler uyandıran bu çok yönlü ve zengin harmanı günün her saati içebilirsiniz.

Turmeric (zerdeçal) kendinden gelen kuvvetli bir sarı renge sahiptir. Bu renk müslin poşetlerde demleme öncesi ve sonrasında kendi sarı rengini bırakabilmektedir.

Müslin poşet çaylar, en üst kalitedeki dökme çayların, doğal pamuklu (koton) kumaşların içine doldurulması ile elde edilir. Tamamen doğaldırlar ve birleştirici olarak yapıştırıcı, zımba gibi malzemeler kullanılmadığı için içerken sadece çayın tadını alırsınız.
Her müslin poşet tek ve ayrı olarak hava ve nem almayan kılıfların içine koyulmaktadır, bu sayede müslin poşet çaylarınızı ofise/seyahate kolaylıkla yanınızda götürebilirsiniz.

Chado Tea , muslin poşet çaylarda toz haline gelmiş çay yaprakları yerine, tam çay yaprağı kullandığı için demleme süresi normalden biraz da uzundur. Bu yüzden çayın tadının tam çıkması için normal bir poşet çaya göre 1-2 dakika daha uzun demlemenizi öneririz.

İçindekiler: Zerdeçal, zencefil, tarçın, kakule, gül yaprağı, hindistan cevizi

İdeal hazırlama şartları: 85°C – 100°C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1 poşet konularak 4-5 dakika demlenmesi önerilir.

Servis Sayısı: 20 Fincan
2,5 gr x 20 Adet: 50 gr

1 yorum: TURMERIC CHAI POŞET ÇAY

  1. Cenk Altaylı

    Caffe Nero’larda içip keşfettiğim müthiş harman

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TURMERIC CHAI POŞET ÇAY

BİTKİSEL ÇAY. HİNDİSTAN.

Bitki Çayı. (20 Adet)

Favorilerime Ekle

45,00

Stokta

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 12.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , ,

Ek bilgi