“Hoşça git,” dedi tilki. “Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez.” Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: “Gerçeğin mayası gözle görülmez.”

Tüm dünyada her yaştan milyonlarca kişinin kalbini fetheden Küçük Prens için hazırlanan özel Chado Tea harmanı günün her saati için keyifli bir içim deneyimi sunuyor.

Hindistan’ın Assam bölgesinde yetişen siyah çay yapraklarının, baharatlar, portakal kabuğu ve Güney Afrika’dan Rooibos çayı ile harmanlanması ile elde edilir.

İçindekiler: Siyah çay, portakal kabuğu, karanfil, Spearmint cinsi özel nane yaprakları, kakule, doğal aromalar
Hazırlama önerileri: 85 °C – 100 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak 4-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

Servis sayısı: Ortalama 35 fincan
Net: 50 gr

2 yorum: The Little Prince

  1. NERGİS

    Senelerdir bergamotlu siyah çayı bana unutturan çay . Her öğünde yada öğün sonrası içilesi bir lezzet . Hele birde fincana kakule denk gelirse lezzet çok daha güzel. Tavsiye ederim.

  2. soulart (doğrulanmış kullanıcı)

    Kişiden kişiye göre beğeni değişecektir. Baharatları ve karmaşık aromaları seviyorsanız, bu çay size göre diyebilirim. Ama koku beni etkilerken başkası için o kadar etkileyici olmayabilir. Bu çay, benim ideal günlük çayım diyebilirim şimdilik. İçtikten sonra üzerime tatlı bir gevşeme gelir… En çok da bu verdiği his, bu çayda beni etkileyen unsur. İlk kutum bitince ikincisini almak isterim, şahsen. Bitmesine de az kaldı zaten. 🙂

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

The Little Prince

SİYAH ÇAY. HİNDİSTAN.

Siyah Çay (50 g.)

6-7dakika servis-35-fincan 2-sefer-demleme

56,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 2 Puan
Puanların TL karşılığı: 2,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , , ,

Ek bilgi