• WELL-BEING TEA
  • Chado 293620
Well-Being çayı NuSpa ile birlikte, hem masaj öncesi / sonrası hem de günün herhangi bir saati içerek kendinizi iyi hissetmeniz için hazırlandı.
Japonya’dan Sencha cinsi yeşil çayın  zencefil, portakal parçaları ve portakal yağı ile harmanlanması ile elde edildi.
Kutu tasarımı ise bitki ressamı Işık Güner tarafından hazırlandı. Kutu üzerindeki bitki İç Anadolu bölgesinde endemik bitkilerden biri olan Iris Sprengeri’dir.
————————
Ben Işık Güner, bitki ressamıyım. Bir bitki ressamı olmanın çok heyecan verici, büyüleyici, ilgi çekici ancak bir o kadar da zorlu olduğunu söyleyebilirim. Bu konudaki bilgi ve becerileri geliştirmek, sürekli ama sürekli pratik yapmayı gerektirir. Ben de bunu yaptım, ve hala yapıyorum. Bitkilerle çalışmanın en heyecanlı yönü, her bir bitki bambaşka bir dünya ve her yeni bitkiyi resmetmeye başladığımda, bu işe yeniden başlıyor gibiyim. Sıkılmak mümkün değil.
Iris sprengeri
İç Anadolu bölgesine endemik olan bu bitkinin Türkçe adı benlikurtkulağıdır. Ben bu bitki ile ilk olarak Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde tanıştım ancak hemen sonra Aksaray’a yaptığım bir bitki turunda bu türün tarlası ile karşılaştım. Oldukça büyük bir alana yayılmış, her tarafı sarmışlardı. Her bir çiçeğin büyüleyici desenlerinde kaybolurken, aynı türün sarı renkli formunu görmek de ayrıca muhteşemdi. 

 

İçindekiler: Yeşil çay, portakal kabuğu, zencefil, portakal yağı, ayçiçeği, meyan kökü, moringa yaprağı

Hazırlama önerileri: 85 °C – 95 °C sıcaklıktaki 250 ml suya 1 çay kaşığı eklenerek 3-5 dakika demlenmesi önerilir. Aynı çay 2 defa demlenebilir.

Net: 50 gr
Servis sayısı: Ortalama 35 fincan

1 yorum: WELL-BEING TEA

  1. duygu

    Portakal yağının harika kokusuyla gerçekten güne güzel başlamanızı sağlıyor. Baskın portakal tadı olan bi çay ve oldukça lezzetli.

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WELL-BEING TEA

YEŞİL ÇAY. JAPONYA.

Portakallı yeşil çay. (50 gr.)

2-sefer-demleme 3-5dakika servis-35-fincan

66,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 3 Puan
Puanların TL karşılığı: 3,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , ,

Ek bilgi