Çayınızı kolay ve pratik demleyebilmeniz için toplam 100 adet %100 doğal kağıt demlik filtresi içermektedir.

Kağıt filtre içerisine uygun miktarda çay koyarak sıcak suyun içerisinde bekletmeniz yeterli olmaktadır. Her Chado çayı için bekleme süreleri çay ve koyulacak çay miktarı, çay kutularının arka yüzlerinde yer almaktadır.

Kağıt çay demleme filtresini, beyaz çay, yeşil çay, oolong çayı, siyah çay, pu-er çayı ve bitkisel çaylar dahil olmak üzere her çeşit çay için kullanabilirsiniz. Her çay filtresi sadece bir kullanım içindir. Özellikle çok ince çay yaprakları süzgeçlerin içinden geçerek bardağın içinde ve dibinde tortu olarak kalabilmektedir. Bu kağıt filtre ile hem bu tür tortuların önüne geçebilirsiniz hem de yanınızda alıp götüreceğiniz çayları çok kolay ve pratik bir şekilde demleyebilirsiniz. Kağıt filtreler birçok take-away (al-götür) bardak için uygundur.

Her çay filtresinin en çok 2 kişilik servis için (max. 6 gr) kullanılmasını öneriyoruz. Normalden fazla çay koyulduğunda ve/veya çok uzun süre kaynayan suya maruz bırakıldığında yırtılmalar oluşabilmektedir. Daha yüksek sayıda servis için, aynı demlikte 2 veya 3 filtreyi birlikte kullanabilirsiniz. Her kağıt filtre ortalama 6 g çay aldığından, bu tür toplu kullanımlarda 18 g, 24 g çay demleyerek 6 – 8 kişilik çay demlemek mümkün olmaktadır.

Çay demleme filtrelerimizde, birçok kağıtta kullanılan klorla beyazlatma işlemi uygulanmamıştır.

Kağıt Filtre Ölçüleri;

En: 8 cm | Boy: 18,8 cm

Çayınızı keyifle içmenizi dileriz..

1 yorum: ÇAY DEMLEME FiLTRESi

  1. neslihan

    birçok marka denedim ama en güzeli bu marka evet kalınca dokusundan dolayı yırtılma oluyor poşette ama uzun süre kalırsa diğer markalar daha sert bir dokusu var

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇAY DEMLEME FiLTRESi

Çay Demleme Filtresi

CayDemleme-filitresi

40,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 2 Puan
Puanların TL karşılığı: 2,00

ÜCRETSİZ KARGO

200 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 15.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , , , ,

Ek bilgi