• ÇİFT CAMLI TERMOS ŞİŞE
  • Chado 267570

ÇAY DÜŞKÜNLERİNİN TÜM GÜN YANINDA

Stil sahibi, kimyasal içermeyen, çift kat camdan yapılmış ve 2’si bir arada ‘infüzyon’ filtresi içeren çift camlı termos, en sevdiğin meyve infüzyon kokteyllerini, kendine özel çay karışımını ya da kahveni yudumlamak için ideal. Sen işlerini yaparken, bırak Termosun senin için içeceğini demlesin. Kendinden metal filtreli bu cam termos yolculuklar için de ideal.. Metal filtre paslanmaz çelikten, termos kapağı ise bambudan üretilmiştir.

Ürünle birlikte ısıya ve darbeye dayanıklı silikon koruyucu da gönderilmektedir.

Not: Cam termosun içine buz koyarak shaker gibi sallamak, buzun iç yüzeylere hızlı bir şekilde çarpmasına sebep olacağı için camda içten çatlamalara sebep olabilir. Buz ile soğutma yapılacağında shaker gibi sallamadan sadece içine koyulmasını öneririz.

Cam termoslar, içindeki sıvıları metal termoslar kadar uzun süre sıcak veya soğuk tutamazlar.

Bambu kapak bulaşık makinesinde yıkama için uygun değildir.

[su_note note_color=”#fdfdc7″]Bu ürün kargoda hasar görmemesi için özel olarak paketlenmektedir. Buna rağmen size ulaşana kadar Chado güvencesi altındadır. Kargoda hasar görmesi durumunda yeni ürün gönderimi yapılır.[/su_note]

 


ÇİFT CAMLI TERMOSUN TAVSİYE EDİLEN KULLANIMI: Çay, kahve, smoothie, su ve meyve suları

Stil sahibi, kimyasal içermeyen, çift kat camdan yapılmış ve 2’si bir arada ‘infüzyon’ filtresi içeren Chado Termos, en sevdiğin meyve infüzyon kokteyllerini, kendine özel çay karışımını ya da kahveni yudumlamak için ideal. Sen işlerini yaparken, bırak Termos senin için içeceğini demlesin.

Chado Termos 2’Sİ BİR ARADA İNFÜZYON FİLTRESİNİN KULLANIMI:
MEYVELİ SU –  2’si bir arada infüzyon filtresini çıkar ve filtrenin altındaki kısmı çevirerek diğer kısımdan ayır. İstediğin meyve, sebze ve otları şişeye koyduktan sonra, kısa olan infüzyon filtresini şişenin içine yerleştirip Termosunu su ile doldur.
ÇAY – Termos 2’si bir arada infüzyon filtresi ile çayını ne kadar süre demlemek istediğine sen karar ver. İdeal çay demleme sürelerini ürün sayfalarında bulabilirsiniz..  Filtreyi çıkar ve filtreyi çevirerek iki kısma ayırıp, istediğin çay yapraklarını ya da çay poşetini koyduktan sonra filtreyi tekrar bir araya getir ve şişenin içine yerleştir. Bunları yaptıktan sonra tek yapman gereken Termosunu uygun sıcaklıkta su ile doldurup çayını demlenmeye bırakmak. Termos şişeni aynı şekilde buzlu çay için de kullanabilirsin!
KAHVE – Termos 2’si bir arada infüzyon filtresini çıkart ve en sevdiğin kahveyi ekledikten sonra filtreyi tekrar yerleştir.

Bu ürün içeceğinin uzun süre sıcak ya da soğuk kalması için çift cam ile üretilmiştir. Vakumlu bambu şişe kapağı, içeceğinin hem istediğin ısıda kalmasını hem de dökülmeden kolayca taşımanı sağlar.

ÜRÜNÜN İÇERİĞİ:
1x Termos Şişe 400ml Şişe

1x Termos 2’si bir arada filtre

1x Isıya ve darbeye dayanıklı silikon kılıf (silikon kılıf termos içindeki çayın daha uzun süre sıcak ve soğuk kalmasını sağlamaktadır)

 

NOT: Kahve, çay, meyve ve su içeriğe dahil değildir.

DİKKAT: Kaynar su kullanırken lütfen dikkatli ol.

UYARI: Şişelerimizin en sağlam camdan yapılmasına rağmen kırılma riski vardır ve bu nedenle her zaman dikkatli kullanmanı öneririz.

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“ÇİFT CAMLI TERMOS ŞİŞE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

[su_slider source=”media: 107584,107585″ link=”lightbox” width=”400″ title=”no” pages=”no” mousewheel=”no”]

ÇİFT CAMLI TERMOS ŞİŞE

İKİSİ BİR ARADA İNFÜZYON FİLTRESİ

400 ml

CHADO_termos demlik (2)

Favorilerime Ekle

155,00

Stokta

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 10.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , ,

Ek bilgi