• Palo Santo Tütsüsü (4 çubuk)
  • Chado 306408
  • Chado 306409

Palo Santo tütsüsü Güney Amerika’da 900 yıldan uzun bir zamandır kullanılan en kadim tütsü malzemelerinden birisidir. Ağacın doğal içeriğinde bulunan bileşenler tütsü olarak kullandığımızda zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Şamanların pek çok tedavi ve seramonilerinde kullandıkları Palo Santo tütsüsü bedenimiz ve bulunduğumuz mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Yatıştırıcı, arındırıcı ve iyileştirici güçleri bizi yeniler, yaşam alanlarımızın enerjisini temizleyip canlandırır. Bedenimizin yerküre ile kurduğu bağ derinleşir.

Koku: Ağacın doğal reçinesinden gelen; narenciye, çam ve nane notalar taşıyan bir koku yayar.
Renk : Ağacın kendi gövdesindeki doğal renk değişimlerinden dolayı çubuklarınız farklı renk tonlarında olabilir. Ürünlerde renk ya da kokuyu değiştirecek hiçbir ek malzeme kullanılmaz.

Kullanım Şekli

Palo Santo’nuzu en ucundan 30 sn süresince yakarak minik bir alev oluşmasını sağlayın. Üfleyerek söndürdüğünüzde yaklaşık 1,5-2 dakika süresince çubuk tütmeye devam edecektir. Bu süre bulunduğunuz ortama koku salması için yeterlidir. Çubuğunuz birkaç dakika içinde kendi kendine söner. Aynı çubuğu her ihtiyaç duyduğunuzda en ucundan yakarak en az 12-15 kez kullanabilirsiniz.

Detay Bilgiler

Ürün içeriği: 4 adet (Ortalama 20 gr) Palo Santo tütsü çubuğu.
Palo Santo’nuz kullandıktan bir süre sonra kendi kendine sönecektir. Bu süreçte ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutunuz.
Ürünler 10 cm uzunluğunda olup elle kesildiklerinden farklı kalınlık ve şekilde olabilirler.
Ağacın kendi gövdesindeki doğal renk değişimlerinden dolayı çubuklarınız farklı renk tonlarında olabilir.

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“Palo Santo Tütsüsü (4 çubuk)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Palo Santo Tütsüsü (4 çubuk)

Favorilerime Ekle

45,00

Stokta

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 10.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

,

Ek bilgi