• Prana Vibes - Palo Santo Ağacı Tütsüsü
  • Chado 332667
  • Chado 332668

Palo Santo tütsüsü Güney Amerika’da 900 yıldan uzun bir zamandır kullanılan en kadim tütsü malzemelerinden birisidir. Ağacın doğal içeriğinde bulunan bileşenler tütsü olarak kullandığımızda zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Şamanların pek çok tedavi ve seramonilerinde kullandıkları Palo Santo tütsüsü bedenimiz ve bulunduğumuz mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Yatıştırıcı, arındırıcı ve iyileştirici güçleri bizi yeniler, yaşam alanlarımızın enerjisini temizleyip canlandırır. Bedenimizin yerküre ile kurduğu bağ derinleşir.

Koku: Ağacın doğal reçinesinden gelen; narenciye, çam ve nane notalar taşıyan bir koku yayar.
Renk : Ağacın kendi gövdesindeki doğal renk değişimlerinden dolayı çubuklarınız farklı renk tonlarında olabilir. Ürünlerde renk ya da kokuyu değiştirecek hiçbir ek malzeme kullanılmaz.

Yetiştiği Ülke: Ekvador

Hasat ve üretim özelliği:
Ekvador’da devlet tarafında denetimli bir şekilde sürdürülebilir tarımla yetiştirilen Palo Santo ağaçlarından üretilir. Hiçbir canlı Palo Santo ağacı tütsü yapılmak üzere kesilmez. Doğal ölümü gerçekleşerek düşen dal ve gövdeler toplanıp kesilerek tütüsü çubukları haline getirilir.

Botanik ve yerel adları: Bursera Graveolens – Palo Santo – Holy Wood

Kullanım Şekli

Palo Santo’nuzu en ucundan 30 sn süresince yakarak minik bir alev oluşmasını sağlayın. Üfleyerek söndürdüğünüzde yaklaşık 1,5-2 dakika süresince çubuk tütmeye devam edecektir. Bu süre bulunduğunuz ortama koku salması için yeterlidir. Çubuğunuz birkaç dakika içinde kendi kendine söner. Aynı çubuğu her ihtiyaç duyduğunuzda en ucundan yakarak en az 12-15 kez kullanabilirsiniz.

Detay Bilgiler

Ürün içeriği: 5 adet (25 gr) Palo Santo tütsü çubuğu.
Palo Santo’nuz kullandıktan bir süre sonra kendi kendine sönecektir. Bu süreçte ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutunuz.
Ürünler 10 cm uzunluğunda olup elle kesildiklerinden farklı kalınlık ve şekilde olabilirler.
Ağacın kendi gövdesindeki doğal renk değişimlerinden dolayı çubuklarınız farklı renk tonlarında olabilir.
Prana Vibes Palo Santo tütsü çubuklarının üretimi Ekvador ve Peru’da yetiştirilen ağaçların doğal bir şekilde kuruyan dallarından sürdürülebilir tarımla gerçekleştirilir.

1 yorum: Prana Vibes – Palo Santo Ağacı Tütsüsü

  1. Aslı (doğrulanmış kullanıcı)

    Palo Santo’nun Çok hoş bir kokusu var ve çok uzun süre kullanılabiliyor. Normalde hemen sıkılırım bir kokudan birkaç kez kullandıktan sonra bırakırım ama bu tütsüyü yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. Ayrıca çok şık bir şekilde kutusunda geldi.

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Prana Vibes – Palo Santo Ağacı Tütsüsü

150,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 7 Puan
Puanların TL karşılığı: 7,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , , ,

Ek bilgi