CHADO’DAN UYKU KAÇIRMAYAN SİYAH ÇAY: EARL GREY DECAF

green-rooibos-300x168Günün Her Saati Siyah Çay İçenlere, Chado’dan Earl Grey Decaf

Gurme çay kültürünün önde gelen markası Chado, günün her saati siyah çay keyfini sürdürmek isteyenler için Earl Grey Decaf’i sunuyor. Kafeini özel işlemlerle alınmış Earl Grey Decaf, akşam saatlerinde de gönül rahatlığıyla içilebiliyor.

Dünyanın 15 farklı ülkesinden 60’ın üzerinde çay çeşidini tüketicilerinin beğenisine sunan Chado, kafeini kontrollü tüketmek isteyenleri Earl Grey Decaf ile tanıştırıyor. Akşam saatlerinde içilen siyah çay, içerdiği kafein sebebiyle uyku kalitesini bozuyor. Kafeini özel işlemlerle alınmış Chado Earl Grey Decaf, günün her saatinde keyifle çay içmenize olanak veriyor.

Chado Earl Grey Decaf, İtalya’da yetişen Bergamot meyvesinin yağının Hindistan’da yetişen kaliteli siyah çay yaprakları ile harmanlanmasıyla elde ediliyor. Çay yapraklarının kafeinini almak için oda sıcaklığında yüksek basınç ile karbondioksit uygulanıyor. Bu doğal yöntem, çay yapraklarına zarar vermiyor, çay yaprakları tatlarını kaybetmiyor. www.chado.com.tr adresinden adresinize teslim bir şekilde tedarik edebileceğiniz Chado Earl Grey Decaf’ı aynı zamanda Arnavutköy’deki Chado Tea Shop mağazamızda da deneyimleyebilirsiniz…

Chado Hakkında

2007 yılından bu yana dünyanın farklı bölgelerinden onlarca çeşit çayı Türk tüketicileri ile buluşturan Chado; Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam’ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyor. Kaliteli yeşil çayın öne çıkan adreslerinden biri olan Chado, aynı zamanda beyaz çay, Oolong Çayı ve Pu-erh Çayı gibi özel seçenekler de sunuyor. www.chado.com.tr adresinden vereceğiniz sipariş ile dilediğiniz Chado çay kapınıza kadar geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

The way of tea