• Guru (Tütsü)
  • Chado 330070
  • Chado 330436

Aurora Craft’ın, Chado Tea için geliştirdiği Guru içeriğinde yanmayı kolaylaştırıcı hiçbir kimyasal madde ya da sentetik esans bulunmaz. Sadece ağaç tozları, baharat, reçine ve %100 saf uçucu yağlar kullanılarak japon tütsü yapım tekniği olarak bilinen oldukça zor ve zahmetli bir yöntemle, el yapımı olarak ve içlerinde bambu çubuğu dahi kullanılmadan üretim yapılır. Bu sayede sadece içeriği oluşturan elementlerin koku ve enerjilerinin hissedilmesi hedeflenmektedir. Guru tamamen doğal olup, Kodo (Tütsü yolu) felsefesi ışığında tütsüyü koklamayı” değil “onu dinlemeyi” öğrenme ve paylaşma arzusunun bir parçasıdır.

 

Guru tütsüsü palo santo, tarçın, karanfil ve portakal birleşiminden oluşmaktadır. Bulunduğunuz alanın enerji temizliği ve şifalanma amaçlı kullanılır. Yoga, meditasyon ve dua ritüellerine uyumla eşlik eder. Yanmayı destekleyici kimyasallar veya sentetik esanslar içermez. Tamamen doğal içeriklerden, el yapımı olarak hazırlanmıştır. Kutu içerisinde 30 adet tütsü çubuğu ve bir adet tütsülük bulunmaktadır. Her bir tütsünün yanma süresi ortalama 30 dakikadır.
Guru tütsüsü, sürdürülebilir tarım prensiplerine göre yetiştirilen sertifikalı palo santo ağaçlarından üretilmiştir. Pirinç tütsülüğü kutunun içerisinden çıkartarak düz kısmı zemine gelecek şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Enerjinin rahat akışı ve dönüşümü için tütsüyü kullandığınız esnada alanı hafifçe havalandırınız.

 

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum Yazın

“Guru (Tütsü)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Guru (Tütsü)

120,00

Stokta

Üye oturumu açarak bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan: 6 Puan
Puanların TL karşılığı: 6,00

ÜCRETSİZ KARGO

225 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 19.90 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü kargoya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, , ,

Ek bilgi