Palo Santo Tütsüsü

Palo Santo tütsüsü,  yatıştırıcı, iyileştirici ve arındırıcı etkisi ile yenilenmenizi sağlar. Yaşam alanınızda negatif enerjiye karşı çıkarak, bedeninizin yer küre ile kurduğu bağın derinleşmesine kapı aralar.

Yaşamınız için bir mucize mi arıyorsunuz? Güney Amerika’da yaklaşık 900 seneden uzun bir süredir kullanılan vazgeçilmez tütsü Palo Santo tütsüsü ile zihninizi sakinleştirecek, konsantrasyon sıkıntısı yaşadığınız zamanda bile rahatlıkla odaklanarak konsantrasyonunuzun artmasını sağlayabileceksiniz. Özellikle Şamanların henüz sırrı keşfedilemeyen tedavi yöntemlerinde faydalandıkları bu tütsü ile beden arındırma, nefes aldığınız her ortamda düşük frekanslı enerjiyi bir mucize gibi yok etme şansınız olacak.

Palo Santo Tütsüsü Yakıyorum, Enerjimi Temizliyorum

Palo Santo tütsüsünün vazgeçilmez enerjisini hissettiniz ve onu kullanmak için bir kılavuza ihtiyacınız var. Palo tütsüsünü tek işlemde kullanabilirsiniz. Ahşap çubuğu ucundan 30 saniye boyunca tutuşturarak, yaktığınız ateşi mum üfler gibi üflemelisiniz. Palo Santo tütsüsünün dumanın çıkan eşsiz limon, çam ve nane kokusu yayıldıkça kendinizi eşsiz bir bahçenin ferah ütopyasına bırakmış gibi hissedeceksiniz.

Kendinizi yenilemek istediğiniz her an Palo Santo’nun binlerce yıldır koruduğu kadim bilgeliği, ruhunuzun en ulaşılmaz köşesine konsun ve bir daha hiç gitmemek üzere sizinle birlikte olsun.

Palo Santo Tütsüsü Kullanım Şekli 

Palo Santo tütsüsünün en uç kısmını 30 saniye boyunca kibrit, çakmak gibi yakıcı maddelerle yakın. Şimdi karşınızda alevlerini ellerinizle yoktan var ettiğiniz Palo Santo tütsüsü var! Şimdi, bu alevleri söndürme zamanı. Yaktığınız ateşi üfleyerek söndürdüğünüz zaman, çubuk 2 dakika boyunca tütecektir. Bu süre zarfında bedeniniz ve bulunduğunuz alanın enerjisi temizlenerek dengelenecek ve içinizi daha önce hiç tatmadığınız bir huzur kaplayacak.

Palo Santo çubuğunuzun ucundaki ateş söndü diye üzülmeyin. Çubuğunuzun birkaç dakika içinde kendiliğinden sönmesi oldukça normal. Kullandığınız çubuğu en az 15 kez daha kullanma şansınız var.

Palo Santo Tütsüsünü Denemenizi Israrla Tavsiye Ettiğimiz Durumlar

 • Meditasyon ve yoga çalışmaları
 • Yeniay ve dolunay ritüelleriniz sırasında
 • Yoga seanslarında
 • Niyet çalışmaları yaptığınızda
 • Konsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren her alanda
 • Sabah güne merhaba demeden önce. Gece uyumadan önce yaptığınız yeniye hazırlanma ve arınma ritüellerinizde
 • Gün içinde enerjinizden memnun olmadığınız, üzerinizdeki mutsuzluğu atmak istediğiniz ya da herhangi bir rahatsızlığınız olduğu anlarda
 • Yeni bir ofis ya da ev aldığınız zamanlarda

Palo Santo tütsüsü sizlere büyük bir zevkle eşlik edecektir. Hayatınızı böylesine olumlu etkileyen, sizi üzen tüm olumsuz enerji frekanslarından arındıran bu tütsü ile tanışma zamanınız gelmedi mi?

Palo Santo Tütsüsü Gönderim Bilgisi

Palo Santo tütsüsü siparişinizi Pazartesi günü 17.30’a kadar verirseniz ürününüz Salı günü, Çarşamba günü 17.30’a dek verdiğiniz siparişler ise Perşembe günü kargoya verilmektedir.

Palo Santo Tütsüsü Ürün İçeriği Hakkında Neler Biliyorsunuz?

 • Ürün içeriği 5 adet olan  çubuğu 25 gr ağırlığındadır.
 • Çubuklarınız farklı renk tonlarında olursa telaşlanmayın. Çünkü ağacın kendi gövdesinde doğal renk değişimleri bulunur.
 • Palo Santo’nuzu kullanmaya hazır duruma getirdiğiniz zaman, alevi üfleyerek söndürdüğümüzde Palo Santo 2 dakika boyunca tütmeye devam edecektir. Kendi kendine söndükten sonra, en az 12-15 defa kullanmaya devam edebilirsiniz. Tütsüyü yaktığınız sürece çubuğu ateşe dayanıklı bir malzeme ile tutmanız tavsiye olunur.
 • Palo Santo tütsü 10 cm uzunluğunda olmakla birlikte, elle kesildikleri için farklı şekillerde ve farklı kalınlıklarda olabilir.
 • Prana Vibes Palo Santo tütsü çubukları Ekvator ve Peru’da üretilmektedir. Üretimi ise bu bölgelerde yetiştirilen ağaçların el değmeden kuruyan dallarından sürdürülebilir tarımla gerçekleştirilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

The way of tea