MATCHA LATTE LEZZETİ İÇİN NEW YORK’A GİTMENİZE GEREK YOK

matchaDünyanın 15 farklı ülkesinden 50’nin üzerinde çay çeşidini tüketicilerinin beğenisine sunan Chado, ilk çay mağazasını Arnavutköy’de açtı. Chado’nun benzersiz lezzetlerini tadarken aynı zamanda satın alabileceğiniz Chado Tea Shop dünya çapında trend haline gelmeye başlayan Matcha Latte lezzetini çay meraklıları ile buluşturuyor.

Dünyanın farklı bölgelerinden onlarca çay çeşidini Türk tüketicileri ile buluşturan Chado; Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam’ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyor. Dünya çapında trend haline gelmeye başlayan bu latte keyfini Türkiye’deki çay severlerle buluşturan Chado, Arnavutköy’deki mağazasında çay meraklılarına hitap ediyor. Chado aynı zamanda Matcha çayını 2007 senesinde Türkiye’ye getiren ilk marka olarak da biliniyor.

Matcha Latte

Dünyada henüz yaygınlaşmaya başlayan bu latte keyfini Türkiye’ye ilk getiren marka olan Chado’nun leziz Matcha çayları taptaze sütlerle karışıyor ve isteğe göre bal ekleniyor. New York’ta adına barlar açılan Matcha Latte’nin yavaş yavaş kahvenin önüne geçtiği de söylentiler arasında.

Matcha Latte içerdiği yüksek düzeyde kafein sebebiyle sabahları hızlı uyanmak için tercih ediliyor. Matcha Latte keyfini Arnavutköy’de açılan Chado Tea Shop’ta tatmak ve www.chado.com.tr adresinden Matcha çay satın almak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

The way of tea