MONTHLY | AYLIK ABONELİK

Aynı Çayları İçmekten Sıkılmadınız Mı?

Bambaşka bir çay deneyimi için Chado Monthly’e abone olun, her ay dünyanın farklı bölgelerinden 3 çeşit çayı kapınıza getirelim.

Kutuda Ne Var?

Chado Monthly’nin Avantajları

Gurme Çay Deneyimi

Her ay 3 çeşit çay, demleme filtreleri ve bilgi kartları

Uygun Fiyat

Kargo ücreti yok

Güvenli Ödeme

SSL Sertfikası ve BDDK denetimiyle güvenli ödeme

Dilediğinde İptal

Tek tıklamayla abonelik iptali

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl abone olabilirim?

“Abone ol” butonuna tıklayıp, açılan sayfalarda abonelik planınızı seçip, adresinizi ve ödeme bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Siz aboneliğinizi iptal edene kadar aboneliğiniz her ay yenilenir.

Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim, nasıl iptal ederim?

Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir, kutunuzu iade edebilirsiniz. 3 veya 6 aylık ön ödemeli aboneliğinizi iptal ettiğinizde, ücretinizi indirim tutarını düşerek iade etmemiz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aboneliğinizi iptal etmek için hesabınızda “aboneliklerim” bölümüne gidip, “aboneliği iptal et” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Aylık paket içerisinde ne bulunmaktadır?

Her ay kutunuzdan 1 adet 25 gr (minimum 12 servis), 2 adet 8 gr’lık (minimum 4’er servis), o aya özel, birbirinden farklı çeşitte çaylar çıkar. Çaylara ek olarak, çayların özelliklerini ve nasıl demlenmeleri gerektiğini anlatan kartlar ve 4 adet demleme filtresi de göndeririz.

Bugün abone olursam ilk kutum ne zaman gelir?

Ayın 8’inden önce abone olduysanız o ayın 18’inde, sonrasında abone olduysanız takip eden ayın 18’inde Chado Monthly kutunuz kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının yoğunluğuna göre kutuların teslimi genellikle 3-4 iş gününü bulabilmektedir.

Kutumdaki çaylardan kaç bardak çay çıkar?

Kutunuzdan çıkan ile 20 bardak çay hazırlayabilir, bazı çayları birden fazla kez demleyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerim güvende midir?

Kredi kartı bilgileriniz BDDK lisanslı veri merkezlerinde saklanır. Chado ve hiçbir servis sağlayıcısı tarafından erişilemez.

Kartımdan düzenli ödeme alınabilmesi için nelere dikkat etmeliyim?

Kartınızdan her ay o ayın ödemesini alabilmemiz için kart limitinizin yeterli olması, kartınızın online işlemlere açık olması, kartınızın sanal kart olmaması, kartınızın 3Ds’siz işlemlere açık olması ve kartınızın son kullanma tarihinin doğru girilmiş olması gereklidir.

Chado Monthly’e abone olmak yerine sadece bir seferlik kutu satın alabilir miyim?

Abonelik sistemimiz maalesef tek seferlik satışa izin vermemektedir. Ancak “aylık” abone olup, kutuyu bir seferlik deneyip, memnun kalmazsanız, kutunuz size geldikten hemen sonra aboneliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz. Böylece sonraki aylarda kartınızdan ödeme alınmaz.

Bu bölümde aklınıza takılan soruyu ve cevabını göremediyseniz [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda döneriz.