Chado mumları, çay deneyiminizi daha keyifli hale getirmek için dünyada parfümün başkenti olarak kabul edilen Fransa’nın Grasse bölgesinde üretilmektedir.

40 saat gibi uzun bir yanma süresine ve kalıcı kokuya sahip bu mumlar, yandıkça orta bölümünde oyuk oluştumazlar.

Grasse bölgesi 18. yüzyılın sonundan beri Fransa ve dünyada parfüm endüstrisine yön vermektedir. İncir, eski Yunan ve Mısır uygarlıklarında verimlilik sembolü olarak kabul edilmiş, Anadolu ve Ege’de bolluğun ve bereketin simgesi olmuştur. Eski Yunanlılarda incir yaprakları onur verici bir hediye olarak kabul edilmiş, incir yaprağından örülmüş taçların başlarda taşınması doğurganlık anlamına gelmiş ve kuru incir, yaşamın temel nimetlerinden biri sayılmıştır. İncir yapraklarının kokusu taze, meyvemsi, hafif sütlü ve ılıktır. %12 oranında esans yağı içerir. Bu oran birçok eau de parfume ile aynıdır.

Ortalama yanma süresi: 40 saat
Net: 180 gr

 

[su_note note_color=”#fdfdc7″]Bu ürün kargoda hasar görmemesi için özel olarak paketlenmektedir. Buna rağmen size ulaşana kadar Chado güvencesi altındadır. Kargoda hasar görmesi durumunda yeni ürün gönderimi yapılır.[/su_note]

 

1 yorum: İNCİR YAPRAĞI

  1. Chado

    Yılbaşında henüz ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz Chado Kokulu Mum öneririz..

Yorum Yazın

Yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İNCİR YAPRAĞI

FRANSA.

Kokulu Mum

Favorilerime Ekle

60,00

Stokta yok

ÜCRETSİZ KARGO

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli alınmaz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 7.40 TL’dir.

AYNI GÜN KARGO

12.00’a kadar verilen siparişler aynı iş günü Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Ürünler kargo firmasındaki yoğunluğa göre ortalama 2 gün içinde müşteriye teslim edilir.

, ,

Ek bilgi